top of page
Search
  • Writer's pictureCerību Spārni

Svinīgā pasākumā atklāta biedrības "Cerību spārni" izveidotā grupu māja "Cēsis"

Updated: Aug 9, 2022

Neskatoties uz vēso, bet saulaino vasaras dienu, ļoti sirsnīgā pasākumā biedrība "Cerību spārni" atklāja grupu māju jauniešiem ar garīga rakstura traucējumiem Cēsīs.

Pasākumu ar mīlestību un sirsnību atklāja cēsiniece Beāte Bringule. Viņa visus iepriecināja ar muzikālu vēstījumu par mājām. Par piederību un atbalstu, prieku, mīlestību un siltumu, kas rodas un dzīvo mājās.

Biedrības "Cerību spārni" vadītāja Eva Viļķina ar lielu prieku un gandarījumu uzsvēra vienu no biedrības pamata uzdevumiem- iestāties par cilvēku ar dažāda veida invaliditāti cilvēkcienīgu dzīvi. Par katra vajadzību un vēlmju piepildījumu. Sajūta, ka esi mājās, piederības sajūta savai kopienai, saviem cilvēkiem rada drošību un vēlmi priecāties, iesaistīties un darboties.

Vadītāja pateicās visiem par doto uzticību, atbalstu un sadarbību!

Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Egliņš-Eglītis un Cēsu sociālā dienesta pilngadīgo personu atbalsta nodaļas vadītāja Inga Kārkliņa dalījās atmiņās par grupu mājas projekta pirmsākumiem un procesu līdz tā īstenošanai un projekta laikā spēcīgo pārliecību, cīņas sparu un ticību, ka viss izdosies.

Paldies Cēsu Sociālais Dienests par sadarbību un kopīgu darbu, domājot par dzīves kvalitātes uzlabošanu novada iedzīvotājiem ar invaliditāti.

Biedrības "Cerību spārni" vadītāja Eva Viļķina kopā ar grupu mājas "Cēsis" vadītāju Eviju Gravu sveica un teica pateicības vārdus kolēģiem, uzsverot komandas ievērojamo vērtību sociālo pakalpojumu sniegtās kvalitātes veidošanā. Sirsnīgs paldies par atbalstu un iesaisti grupu mājas "Spāre" jauniešiem, viņi palīdzēja iekārtot un sakārtot jaunās telpas Cēsīs.

Uz svinīgo pasākumu bija ieradušies jau esošo biedrības "Cerību spārni" pakalpojumu pārstāvji no Siguldas. Mīļš paldies par kopā būšanu!

Grupu māju iesvētīja Siguldas Katoļu draudze dekāns Rihards Rasnacis. Priecājamies, ka ar savu klātbūtni pasākumu pagodināja Cēsu Romas katoļu Kristus Karaļa baznīca prāvests Ronalds Melkers.

Biedrībai "Cerību spārni" jau pirms vairākiem gadiem ir izveidojusies draudzīga sadarbība ar Cēsu novada sociālo uzņēmumu Pieturi Liepā , šodienas svinību dalībnieki varēja baudīt uzņēmuma sagatavotos svētku kārumus.

Biedrība "Cerību spārni" iestājās par cilvēkcienīgu dzīvi cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti, kā arī risina nodarbinātības jautājumus.

Ja arī Tu vēlies atbalstīt mūsu darbu un cilvēkus, vari zvanīt uz ziedojumu tālr. 90006661 (viens zvans 4,27EUR).


Comentários


bottom of page