top of page
Search
  • Writer's pictureCerību Spārni

AICINĀM PIETEIKTIES LEKCIJU CIKLAM "KĀ IZZINĀT SAVU BĒRNU"

Updated: Jun 29, 2023

Bezmaksas lekciju ciklam ikviens aicināts pieteikties līdz 30. jūnijam, aizpildot anketu: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeJAcdOdQnwMI.../viewform

Pamata mērķa grupa ir vecāki, kuriem ir pirmsskolas vecuma bērni, tomēr lekciju cikla programma būs piemērota arī vecākiem, kuru bērni jau ir uzsākuši skolas gaitas

Projekta mērķis ir izveidot izglītojošu pasākumu vecākiem ar bērniem, lai palīdzētu veidot jaunas prasmes ar bērniem un pilnveidojot sevi.

Lekcijā iegūtie atbalsta instrumenti dos iespēju stiprināt un pasargāt savu un bērna mentālo un fizisko veselību pat visgrūtākajos brīžos.

Lekciju cikla vecākiem "Kā izzināt savu bērnu" programma: Pirmo lekciju “Kā sarunāties ar bērnu, kad viņš nevēlas runāt” vadīs psihologs. Otro lekciju “Kā izmantot mūziku bērna iepazīšanas procesā” vadīs mūzikas terapeits. Trešo lekciju “Veselīgas attiecības” vadīs “Papardes zieds” pārstāvis. Ceturto lekciju “Bērna valoda - kam pievērst uzmanību, ko darīt mājās, lai veicinātu valodas attīstību” vadīs logopēds. Pēdējo lekciju “Kā relaksēties audzinot bērnu, kā "atgriezties" resursu stāvoklī” vadīs dziļās elpošanas speciālists.

Lekcijas notiks "Iespēju mājā" Siguldā, Rīgas ielā 1. Lekciju cikls tiks piedāvāts divās grupās - otrdienu vakaros no plkst. 18.00 līdz 20.30 (4., 11., 18., 25. jūlijs un 1. augusts) vai sestdienu rītos no plkst. 11.00 līdz 13.30 (8., 15., 22., 29. jūlijs un 5. augusts). Savu izvēli norādīsiet anketas aizpildīšanas procesā.

Lekciju cikls "Kā izzināt savu bērnu" tiek īstenots Siguldas novada pieaugušo mūžizglītības projektu finansēšanas konkursa ietvaros.
コメント


bottom of page