top of page
Search
  • Writer's pictureCerību Spārni

AICINĀM ZIEDOT ROTAĻLAUKUMAM

Biedrība "Cerību spārni" sadarbībā ar ERAB Kopienas Iniciatīvu fondu veic sirsnīgu misiju, lai mūsu novadā izveidotu pielāgotu rotaļu laukumu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem.

Mūsu kopienas sirdī ir skaista vīzija — sapnis, kas ļoti gaida savu piepildījumu. Tas ir sapnis, kurā ikviens bērns, neatkarīgi no savām spējām, var smieties, spēlēties un izbaudīt bērnības priekus. Šo centienu mērķis ir ne tikai izveidot rotaļu laukumu, bet arī radīt cerību, iekļautību un gaišāku nākotni mūsu bērniem. Jūsu ziedojums, neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs, var pārvērst šo sapni par realitāti.

Būt iekļautam Bērniem ar invaliditāti vienkāršs ceļojums uz rotaļu laukumu var būt biedējoša pieredze. Tradicionālie rotaļu laukumi bieži vien nenodrošina nepieciešamo pieejamību un aprīkojumu, kas nepieciešams, lai šie bērni varētu pilnvērtīgi piedalīties. Šī atstumtība var izraisīt izolācijas un izmisuma sajūtu ne tikai bērnam, bet arī viņa piederīgajiem. Ir pienācis laiks mainīt šo stāstu!

Rotaļu laukums, kurā var spēlēties tiešām VISI

Pielāgotais rotaļu laukums, ko iecerējusi īstenot biedrība "Cerību spārni" sadarbībā ar ERAB kopienas iniciatīvas fondu, būs iekļautības osta. Tajā būs nepieciešamais aprīkojuma klāsts, kas speciāli izstrādāts, lai apmierinātu bērnu ar invaliditāti dažādās vajadzības. Šis rotaļu laukums būs vieta, kur bērni var būt paši, justies pieņemti un izbaudīt rotaļu, sākot no ratiņkrēslā pieejamām šūpolēm un beidzot ar sensorām iekārtām. Lūk, kāpēc jūsu ieguldījums ir svarīgs: Bērnu iekļaušana: Jūsu ziedojums ļaus bērniem ar invaliditāti iesaistīties rotaļās, attīstīt sociālās prasmes un piedzīvot vienkāršus bērnības priekus. Iekļautības veicināšana: Sniedzot ieguldījumu, jūs atbalstāt iekļaušanu mūsu kopienā. Jūs stiprināt apziņu, ka katrs bērns ir pelnījis vienlīdzīgas iespējas. Ģimeņu atbalstīšana: Bērnu ar invaliditāti ģimenes bieži saskaras ar daudzām problēmām. Jūsu ziedojums ne tikai atbalstīs bērnus, bet arī viņu ģimenes. Sajūta, ka esi daļa no sabiedrības, kurai neesi vienaldzīgs, ir ļoti liels atbalsts. Ilgstošu atmiņu radīšana: Jūsu ziedojums būs daļa no īpašiem mirkļiem un atmiņām, kas tiks radītas izveidotajā rotaļu laukumā.

Kā ziedot? Ziedošana tiešsaistē: Apmeklējiet mūsu vietni https://www.ceribusparni.lv/ziedojumi-1 lai veiktu drošu ziedojumu tiešsaistē.


Ja vēlaties ziedot ar bankas pārskaitījumu, lūdzu, izmantojiet šādu informāciju: Biedrība "Cerību spārni" “Swedbank” AS BIC/S.W.I.F.T.: HABALV22 Konta nr.: LV24HABA0551029018881 Ar norādi: Ziedojums ERAB kopienas iniciatīvas solījuma ietvaros Sapnis par pielāgota rotaļu laukuma izveidi bērniem ar invaliditāti ir cēls un sasniedzams. Ar jūsu atbalstu mēs varam īstenot šo sapni un uzlabot neskaitāmu mūsu novada bērnu un ģimeņu dzīvi. Sanāksim kopā, ziedosim un uzbūvēsim rotaļu laukumu, kur ikviens bērns var izplest savus cerību spārnus!

Comments


bottom of page