top of page
Search
  • Writer's pictureCerību Spārni

AIZVADĪTA OTRĀ DIENA AR PROJEKTA PARTNERIEM NO RUMĀNIJAS

08.08. ar projekta ERASMUS+ programmas projekta " Jaunieši ar invaliditāti - nodarbināti un laimīgi!" partneriem no Asociatia Esperando, kas atrodas Rumānijā, pavadījām kopā otro pieredzes bagāto dienu. Arī šodien kopīgi darbojāmies projekta ietvaros un turpinājām iepazīt tuvāk biedrības “Cerību spārni” darbību.

Kolēģi no Rumānijas šodien satikās ar biedrības “Cerību spārni” kolēģiem no Spāres un Cēsu sociālajiem pakalpojumiem. Kopīgi ar jauniešiem ar invaliditāti darbojās keramikas, filcēšanas un zīda apgleznošanas darbnīcā. Pēc tam devās kopīgā ekskursijā uz Vienkoču parks , kur iepazinās ar parka vēsturi un darbojās dabas rotu darbnīcā izgatavojot atslēgas piekariņus no dabīgiem izejmateriāliem.

Rumāņu kolēģi šodien īpaši priecājās par radošajām darbnīcām, kur bija iespēja patstāvīgi darboties, apgūt jaunas amata prasmes un uzdot jautājumus mūsu pieredzējušiem speciālistiem. Viņiem bija iespēja vērot kā dienas gaitas pavada mūsu centra jaunieši un ar kādām aktivitātēm aizpilda savu ikdienu.

Projekta rezultātā tiks izveidots reprezentatīvs labās prakses ceļvedis organizāciju darba kapacitātes vairošanā, kas skaidro, kā jaunieši ar invaliditāti tiek iesaistīti nodarbinātības aktivitātēs un kādi ir nodarbinātības veidi. Papildus tiks izveidoti divi video materiāli par abu organizāciju darbību jauniešu ar invaliditāti nodarbinātības jomā.

Līdzfinansē Eiropas Savienība. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus un viedokli, un ne obligāti Eiropas Savienības, Eiropas Komisijas vai Nacionālās aģentūras (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras) viedokli, kuras nav atbildīgas par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu.

Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājaslapas www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+ un programmas mājaslapā www.erasmusplus.lv.


Comments


bottom of page