top of page
Search
  • Writer's pictureCerību Spārni

ATZĪMĒJAM 20 GADU JUBILEJU

Updated: Dec 11, 2023

Biedrībai Cerību spārni - 20!

24.11.23. aizvadījām vienus no skaistākajiem un sirsnīgākajiem svētkiem, atzīmējot šo jubileju kopā ar cilvēkiem, kas mūs ir atbalstījuši, sadarbojušies un bijuši līdzās. Tie, kas bijuši kopā ar mums no pašiem pirmssākumiem, un tie, kas pievienojušies vēlāk - ikviens, kas mums vēlējis un darījis labu, ir mūsu draugs.

Mēs esam pateicīgi par šiem gadiem.

Mēs esam lepni par to, ko esam paveikuši.

Mēs skatāmies nākotnē apņēmības pilni!

Šodien mēs saņēmām tik daudz sirsnīgu apsveikumu vārdu un pateicību par to, ko mēs darām, ka gribot negribot, pār vaigiem ritēja ne viena vien asara. Tas bija emocionāli un ļoti sirsnīgi. Paldies katram, kurš atrada laiku un piedalījās mūsu svētkos! Bez Jūsu atbalsta un ticības, ka mēs to varam paveikt, nebūtu daudzu no mūsu darbiem. Sajust palīgā saucienu un nepalikt vienaldzīgam, bet padot roku, un atdot daļu no sevis, sava laika un līdzekļiem... tieši tādi esiet Jūs, mūsu draugi, tieši tik labi!

Arī valsts iestādes ir nozīmīgs partneris mūsu darbības gados, kas pilda ne tikai funkcijas, bet tajās ir cilvēki ar sirdi. Kas izdara nedaudz vairāk, nedaudz labāk. Tā ir cilvēcība, kas mūs vieno. Bija prieks Jūs visus godināt mūsu Dzimšanas dienā un saņemt Jūsu labos ceļavārdus mūsu turpmākajiem darbības gadiem!

Paldies visai biedrības Cerību spārni komandai par katra ieguldījumu, attieksmi un mīlestību kopīgajam darbam!

Paldies par mirkļu iemūžināšanu fotogrāfei Karīnai Jurciņai.Comments


bottom of page