top of page
Search
  • Writer's pictureCerību Spārni

Biedrība “Cerību spārni” aicina pieteikties logotipa izstrādei

Mēs, biedrība “Cerību spārni” esam jauna, inovatīva logotipa meklējumos un šobrīd izsludinām konkursu tā sagatavei. Konkursa uzvarētājam tiks piešķirta balva – 300 EUR.

Esam divi uzņēmumi – nevalstiskā organizācija “Cerību spārni” un sociālais uzņēmums SIA “Visi Var”, kas nodarbojas ar ļoti būtisku un sabiedrībai nepieciešamu darbu – rūpējas par cilvēkiem ar invaliditāti, nodrošinot viņiem atbalstu, caur mūsu pakalpojumiem ik dienas dāvājot viņiem drošības un sirdssiltuma sajūtu.


Šobrīd biedrībai “Cerību spārni” un sociālajam uzņēmumam SIA “Visi Var” ir divi dažādi un atšķirīgi logotipi, kas jau ieguvuši savu atpazīstamību, taču mūsu vēlme ir abu šo logotipu vēstījumu integrēt vienā kopīgā un visaptverošā logotipā, kas labāk un veiksmīgāk izsaka mūsu abu uzņēmumu kopīgo tēlu. Mēs vēlamies mūsu abu loloto uzņēmumu atpazīstamību padarīt vienotu, cilvēkiem viegli uztveramu un nodot mūsu vēstījumu par mūsu labajiem darbiem saistošākā veidā.


Logotipā vēlamies saglabāt divus nosaukumus – Biedrība “Cerību spārni” un “Visi Var”.

Logotipā vajadzētu atspoguļoties svarīgākām atslēgas lietām:

  • cilvēks kā vērtība;

  • atšķirīgais var būt vienojošs;

  • cilvēks ar invaliditāti;

  • sirdsdarbs un cilvēkmīlestība;

  • empātija un iecietība.

Ja Tev ir idejas, kā padarīt mūsu vizuālo tēlu atpazīstamāku, pievilcīgāku un saprotamāku sabiedrībai – piesakies!


Biedrība “Cerību spārni” ikdienā sniedz daudz dažādu pakalpojumu bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem ar invaliditāti, kā arī viņu ģimenēm.


Biedrības “Cerību spārni” sociālais uzņēmums SIA “Visi Var” veido un nodrošina darba vietas mazaizsargātajām sabiedrības grupām un īsteno cilvēku ar invaliditāti rokdarbu realizēšanu interneta platformā www.visivar.lv un divos veikalos Siguldā.


Esam izstrādājuši konkursa nolikumu, ar kuru var iepazīties šeit.


Konkurss vienota logotipa izstrādei norisinās no 2021.gada 1.novembra līdz 2021 gada 1.decembrim.


Plašākus skaidrojumus par konkursu un tā nosacījumiem var saņemt, rakstot uz e-pastu sanda.berzina@ceribusparni.lvPapildus informācija: Mājas lapa: www.ceribusparni.lv

Facebook konts: @ceribusparni Youtube konts: Cerību spārni Biedrība Instagram konts: @ceribusparni

Sociālā uzņēmuma “Visi Var” internetveikala adrese: www.visivar.lv Sociālā uzņēmuma “Visi Var” Facebook konts: @socialaisuznemumsVisiVar Sociālā uzņēmuma “Visi Var” Instagram konts: @visivar

Σχόλια


bottom of page