top of page
Search
  • Writer's pictureCerību Spārni

IZSTĀDES ATKLĀŠANA SIGULDAS DEVONĀ

13.07. Biedrība “Cerību spārni” Siguldas Devonā atklāja ceļojošo izstādi “Mēs esam un varam”.

Sirsnīgs paldies visiem izstādes viesiem, kuriem bija iespēja ierasties un būt ar mums kopā šajā dienā! Paldies Siguldas novada pašvaldības pārstāvjiem, Sociālajam dienestam un Kultūras pārvaldei.

Aicinām Siguldas novada iedzīvotājus un viesus apmeklēt izstādi un izmantot iespēju izlasīt stāstus vai noskatīties video stāstus. Uz vietas apskatīt Sociālā uzņēmuma “Visi Var” produkciju, kuru veidojuši cilvēki ar invaliditāti.


Izstādes dalībnieki ir 30 personas ar invaliditāti, kuru stāstus Biedrība “Cerību spārni” vēlas nodot citiem. Viens no svarīgiem aspektiem, lai atbalstītu cilvēkus ar invaliditāti, ir sabiedrības izpratnes par cilvēku dažādību veicināšanā. Ir svarīgi parādīt, ka mēs visi esam vienādi un līdzvērtīgi. Mums kā sabiedrībai kopumā būtu jārada apstākļi, kuros personas jutos droši, nepiespiesti un nevienā brīdī nejustos atšķirīgi no pārējiem. Mēs ceram, ka izstādes izveidošana palīdzēs iedrošināt apkārtējo sabiedrību neuztvert kādu atšķirīgi kā atsevišķu sabiedrības daļu, bet kā daļu no mums.


Līdz mēneša beigām izstāde būs aplūkojama Siguldas Devonā, pēc tam Siguldas novadā un citās Latvijas pilsētās. Jau augustā tiekamies Mālpilī. Plašāka informācija par pārējām izstādes vietām sekos drīzumā.

Projekts tapis ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Paldies Reiņa trase par gardajām uzkodām!

Paldies Karīna Jurciņa par skaistajām fotogrāfijām!
Comments


bottom of page