top of page
Search
  • Writer's pictureCerību Spārni

Noslēdzies projekts “Darbi kopā – labi sokas Siguldā, novadā 2021”

Arī šogad biedrība “Cerību spārni” piedalījās Borisa un Ināras Teterevu fonda programmas “Pats savam saimes galdam” atbalstītajos dārzkopības projektos, kas sniedz iespēju uzlabot savu materiālo situāciju, pašiem audzējot pārtiku. Projektā iesaistījās Siguldas novada cilvēki ar invaliditāti no 30 mājsaimniecībām.

Visu vasaru čakli strādājot, biedrības “Cerību spārni” apsaimniekošanā nodotajā dārzā izaudzēti tomāti, gurķi, burkāni, bietes, kabači, ķirbji un citi dārzeņi. Ziemas krājumiem dārza labumi salikti burciņās, saldētavā un pagrabā, lai ziemā liktu uz saimes galda. Bagātīgie pārtikas krājumi ziemā samazinās tēriņus par veikalā pirktajiem dārzeņiem, konserviem un ievārījumiem.

Šogad Borisa un Ināras Teterevu fonda programmas “Pats savam saimes galdam” atbalstu saņēma 20 organizācijas no Latvijas mājsaimniecībām 18 pašvaldībās Vidzemē, Latgalē, Kurzemē un Zemgalē.


Papildu informācija par programmu “Pats savam saimes galdam” apskatāma šeit https://www.teterevufonds.lv/jaunumi/darzkopibas-darbos-iesaistijas-2-reizes-vairak-majsaimniecibu/


Comments


bottom of page