top of page
Search
  • Writer's pictureCerību Spārni

NOTICIS TĒVU DIENAS PASĀKUMS!

Jūs esat vislabākie un visstiprākie!!!

Jūs esat stiprais plecs un atbalsts!!!

Jūs zināt kā ir, kad ģimenē ir bērns, kuram nepieciešamas īpašas rūpes!!!

10.09. visā Latvijā tika atzīmēta Tēva diena. Šajā dienā ikvienam bija iespēja pateikt paldies savam tētim, kas ir mūsu stiprais plecs visos dzīves izaicinājumos.


Arī Biedrība "Cerību spārni" atzīmēja šo dienu un uzrīkoja skaistus svētkus, kas notika Siguldā un biedrības grupu mājā "Kārklos". Tēva diena , mums tā ir īpaša, jo biedrības vecāku ikdiena ir rūpju piepildīta par savu īpašo bērniņu. Vēlējāmies šodien pārbaudīt mūsu tēvu azartiskumu- veicināt dzejnieka prasmi, atjautību- mīklu minēšana, veiklību- bumbiņu nešanā, degsmi- rēbusa atminēšanā u.c. prasmēs.

Bija sagatavotas dažādas norādes, kas veda cauri skaistajai Siguldai. Katrā punkta sagaidīja kāds no mūsu darbiniekiem, lai uzņemtu kopēju bildi un uzraudzītu uzdevumu izpildi. Aktivitātes tika uzsāktas Rīgas ielā pie dienas centra un pabeigtas grupu mājā “Kārkli”, kur dalībniekus sagaidīja Mikipele ar dažādiem uzdevumiem un svētku uzkodām.


Aktivitāšu galvenais mērķis bija nodrošināt sajūtu, ka tētis ir blakus un uz viņu var paļauties. Šī sajūta rodas caur ikdienas rūpēm un pienākumiem. Bērnam ir svarīgi gūt apziņu “es esmu labs, un pasaule ir laba” , caur kuru bērns iemācās tikai esot kopīgā saiknē ar saviem tuvākajiem cilvēkiem. Dalībnieki dāvanā saņēma Sociālais uzņēmums "Visi Var" izgatavotās balviņas par piedalīšanos.

Noslēgumā bērni tēvus sveica ar krāsainu burbuļu salūtu,kas vējā palaisti nesa lielu mīlestību!

Pateicamies biedrības “Cerību spārni’ kolēģēm Līga Roze-Dumbraite, Krista Krieviņa, Marika Siča, Madara Laipniece, Irma Kirsteina, Kristīne Šika, Inta Kalēja par pasākuma organizēšanu un atbalstu pasākuma laikā!!!


Paldies Laurasvin par Mikipeles līdzdalību pasākumā!

Plānojot šīs aktivitātes tika likts uzsvars uz tādām ģimenes vērtībām kā kopība, atbildība un uzticēšanās viens otram. Ir nepieciešams paļauties vienam uz otru, lai veiksmīgi izpildītu uzdevumus un pēc iespējas ātrāk sasniegtu gala mērķi.

Pasākums tika aizvadīts ļoti harmoniski, dodot iespēju bērniem un viņu ģimenēm mierpilni un kvalitatīvi pavadīt skaistu dienu.

Pasākums īstenots, lai veicinātu bērnu un vecāku sadarbību, izpratni par ģimeniskām vērtībām, kā atbalstu, rūpēm, komunikāciju un savstarpējo sapratni, kas ir nozīmīga, lai veidotu un uzturētu stipras ģimenes saites. Šie svētki kalpoja par lielisku iespēju stiprināt ģimenes saites un sagādāt neaizmirstamas atmiņas.


Projekts tiek īstenots ar Sabiedrības integrācijas fonds atbalstu Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” atklāta projektu pieteikumu konkursa "Ģimenei draudzīgas vides veidošana" ietvaros.

Comments


bottom of page