top of page
Search
  • Writer's pictureCerību Spārni

Palīdzi – ziedo Diānas ģimenei!

Diāna ir 8 gadīga meitene ar smagiem funkcionāliem traucējumiem. Diānas ģimene dzīvo daudzstāvu ēkas otrajā stāvā un ik dienu izkļūšana no mājām ir grūtību pilna, jo Diāna sver 25 kilogramus un mamma viņu katru dienu līdz automašīnai nes uz rokām.


Tā kā doties uz rehabilitāciju, tostarp fizioterapiju Diānai ir ļoti nepieciešams, Biedrība “Cerību spārni” līdz 31.oktobrim turpina ziedojumu akciju pacēlāja/lifta iegādei, lai atvieglotu Diānas un viņas ģimenes ikdienu un Diāna varētu daudz brīvāk nokļūt uz nepieciešamajām nodarbībām.


Šoreiz stāsts par fizioterapiju, kas ir vitāli svarīga Diānas attīstībai. Diāna diemžēl nevar ne patstāvīgi sēdēt, ne staigāt. Tās darbības, kas mums ikdienā nesagādā nekādas grūtības, piemēram, kaut vai vienkārši pacelt kādu priekšmetu, Diānai nav iespējamas. Tāpēc ikviens vingrojums ir maziņš solītis uz priekšu viņas attīstības veicināšanā. Fizioterapijas nodarbības palīdz Diānai uzturēt esošās kustības un nostiprināt muskuļu spēku.


Kopš ziedojumu akcijas sākuma mums cilvēki jautā, kāpēc Diānas ģimene nerod iespēju samainīt dzīves vietu, bet pirms Diānas dzimšanas ģimene iegādājās dzīvokli kredītā, kas apgrūtina iespēju dzīvesvietu mainīt. Iegādājoties dzīvokli, ģimene nespēja iedomāties, ka saskarsies ar šādu situāciju.


Tāpat mums jautāts, vai būtu iespēja ierīkot mobilo pacēlāju, taču diemžēl Diānas gadījumā tas būtu apgrūtinoši, jo jāiegādājas papildus jauni rati, kā arī Diāna pagaidām nespēj noturēt sevi sēdus stāvoklī, līdz ar to šajā gadījumā tāpat būtu nepieciešama vairākkārtēja meitenes pārvietošana uz citiem ratiem.


Visi kopā varam palīdzēt un atbalstīt ģimeni viņiem tik nozīmīgā pacēlāja/lifta ierīkošanai kāpņutelpā, kas izmaksā 17 000 eur, lai Diāna vieglāk varētu nokļūt uz vajadzīgajām terapijām.


Ziedot un palīdzēt var zvanot pa tālruņa numuriem 90006661 (viens zvans 4,27 eur) vai 90006888 (viens zvans 1,42 eur).


Ziedojumu konts: LV38UNLA0050014911298.

Mērķis: Ziedojums Diānai.Palīdzēsim Diānas ģimenei atvieglot ikdienas rūpes!

bottom of page