top of page
Search
  • Writer's pictureCerību Spārni

Talka “Cerību mājā”

10.09. “Cerību mājā” Nurmižu puses “Kārklos” norisinājās talka, kas pulcēja gan biedrības “Cerību spārni” pārstāvjus, gan grupu mājas iemītniekus, gan BNI “Segewold” biedrus. BNI “Segewold” apvieno uzņēmējus, kuri regulāri tiekas, veido savstarpēju sadarbību un palīdz viens otra biznesam. Latvijā ir 8 šādas uzņēmēju grupas.


Talkas laikā tika veikti dažādi apkārtnes sakopšanas un uzlabošanas darbi. Galvenais paveiktais – izveidots jauns aploks zirgu dāmām Goldijai un Keilai, kā arī ponijam Vulkānam. Tagad visi “Cerību mājas” apkārtnē dzīvojošie zirdziņi ieguvuši pavisam jaunu ganību vietu!

Jauniešiem bija ļoti nozīmīgi līdzdarboties ar uzņēmējiem, būt par palīgiem un sadarboties kā līdzvērtīgiem talkotājiem.


Biedrības “Cerību spārni” Sociālā atbalsta centrs „Cerību māja” Siguldas pagasta „Kārklos” ikdienā sniedz atbalstu cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem, kuriem ir grūtības dzīvot patstāvīgi, bet nav nepieciešama atrašanās ilgstošas sociālās aprūpes institūcijā. Dažiem “Cerību mājas” jauniešiem lielākā dzīves pieredze līdz šim ir bijusi dzīve bērnu namos un pēc tam valsts aprūpes centros, šiem jauniešiem it īpaši nozīmīga un vērtīga ir kopā strādāšana un parādīšana, ka viņi var būt noderīgi.


“Cerību māja” “Kārklos” visi iemītnieki piedalās ikdienas veicamajos darbos un deva savu artavu arī talkošanas laikā.


Īpaši pateicamies Sandim Sprincim no SIA Jumtu segumu centrs par atbalstu ikdienā konsultējot dažādos tehniskos jautājumos un organizējot talku.


“Cerību mājā” veicamo darbu ir daudz, tāpēc, ja vēlies atbalstīt mūs, vari palīdzēt ar brīvprātīgo darbu vai arī palīdzēt ar savu ziedojumu:


Konts ziedojumiem:

Konts: LV69UNLA0050024029419

Banka: AS SEB banka

Biedrība “Cerību spārni”

Reģ. Nr. 40008078885
Comments


bottom of page