top of page
Search
  • Writer's pictureCerību Spārni

UZSĀKTS BEZMAKSAS LEKCIJU CIKLS "KĀ IZZINĀT SAVU BĒRNU"

4.jūlijā biedrībā “Cerību spārni” notika lekcija “Kā sarunāties ar bērnu, kad viņš nevēlas runāt”. Lekcija laikā tika pārrunāta teorijas daļa un pēc tam diskusijās tika izrunāts kā rīkoties dažādas dzīves situācijas un kā attīstīt kontaktu ar bērnu.

Biedrība “Cerību spārni” piedāvā bezmaksas lekciju ciklu “Kā izzināt savu bērnu”, kas ir pieejamas Siguldas novada iedzīvotājiem. Projekta mērķis ir izveidot izglītojošu pasākumu vecākiem ar bērniem, lai palīdzētu veidot jaunas prasmes ar bērniem un pilnveidojot sevi. Lekcijā iegūtie atbalsta instrumenti dos iespēju stiprināt un pasargāt savu un bērna mentālo un fizisko veselību pat visgrūtākajos brīžos.

Lekciju laikā būs iespējams saprast kā mūsu uzvedība ietekmē bērnu audzināšanu, kā ar mierīgu prātu un bez emocijām pieņemt kļūdas un kā tikt ar tām galā, pārtraukt negatīvus uzvedības modeļus un kā tikt galā ar savām un bērna emocijām. Lekciju ciklā tiks apkopoti vērtīgi ieteikumi un noderīgi padomi.

Nākamo lekciju “Kā izmantot mūziku bērna iepazīšanas procesā” vadīs mūzikas terapeits. Pēc tam sekos lekcija “Veselīgas attiecības”, kur vadīs “Papardes zieds” pārstāvis, “Bērna valoda - kam pievērst uzmanību, ko darīt mājās, lai veicinātu valodas attīstību”, kuru vadīs logopēds un pēdējo lekciju “Kā relaksēties audzinot bērnu, kā "atgriezties" resursu stāvoklī” vadīs dziļās elpas speciālists.

Vēl ir iespēja pieteikties uz sestdienas lekcijām, aizpildot anketu https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeJAcdOdQn.../viewform... vai rakstot uz info@ceribusparni.lv.

Lekcijas notiks "Iespēju mājā" Siguldā, Rīgas ielā 1 (pretī veikalam TOP). Lekciju cikls tiks piedāvāts sestdienu rītos no plkst. 11.00 līdz 13.30 (8., 15., 22., 29. jūlijs un 5. augusts).

Projekts tiek finansēts ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.Comments


bottom of page