top of page
Search
  • Writer's pictureCerību Spārni

“Visi Var” veikali atkal atvērti un gaida apmeklētājus!

Esam priecīgi paziņot, ka no šodienas – 15. novembra biedrības “Cerību spārni” sociālā uzņēmuma “Visi Var” veikali ir atkal atvērti un gaida savus apmeklētājus. Apmeklētājus gaidīs gan veikals Institūta ielā 5a, gan Siguldas centrā, pretī stacijai esošais veikals Raiņa ielā 1. Ieeja veikalā no ēkas otrās puses, aiz audumu veikala Elīze. Veikalu darba laiks – no pirmdienas līdz piektdienai – 9:00-18:00, sestdienās – 9:00 – 15:00, svētdienās – slēgts.

Abos veikaliņos var iegādāties visdažādākos cilvēku ar invaliditāti darinātos rokdarbus – sveces, ziepes, šalles, paklājus, keramikas izstrādājumus un flīžu mozaīkas tehnikā apdarinātus māla podus. Piedāvājam arī nesen izveidoto, šūto bērnu apģērbu kolekciju.

Visi rokdarbi ir gatavoti ar īpašu sirsnību un rūpību un mīlestību! Veikalu sirsnīgās pārdevējas palīdzēs visiem svētku dāvanu meklētājiem – šeit ir plaša izvēle, jo piedāvātajam preču klāstam ir liela dažādība.

Abos veikaliņos arī iespējams iegādāties kvalitatīvu sadzīves ķīmiju.

Atceries! Iepērkoties veikalā “Visi Var” ar savu pirkumu Tev ir iespēja atbalstīt cilvēku ar invaliditāti, bērnu ar invaliditāti vecāku un citu sociāli mazaissargāto cilvēku grupu nodarbinātību.

Mūsu produkciju arī var iegādāties interneta veikalā www.visivar.lv


Pieseko mums: Facebook @socialaisuznemumsVisiVar Instagram @visi_var Gaidām ciemos!

Comments


bottom of page