MŪSU KOMANDA

visi (492) (1).jpg

Daina Ērgle

Vecākā sociālā darbiniece, psihosociālās konsultēšanas speciāliste

Tālrunis : +371 26761072

E-pasts : daina.ergle@ceribusparni.lv

photo_2022-04-11_11-48-20.jpg

Marita Vabeļa

Sociālā darbiniece darbā ar pieaugušām personām

Tālrunis : +371 29226327

E-pasts : marita.vabela@ceribusparni.lv

20221102_085247.jpg

Marika Siča

Sociālā darbiniece darbā ar ģimenēm un bērniem, psihosociālās konsultēšanas speciāliste

Tālrunis : +371 26879835

E-pasts : marika.sica@ceribusparni.lv

Irma Kiršteina

Grupu mājas "Cerību māja" vadītāja
Tālrunis: +371 26519588
E-pasts: ceribumaja@ceribusparni.lv

IMG-0956_edited_edited_edited.png

Krista Krieviņa

Projektu vadītāja 

Tālrunis: +371 29996671

E-pasts : info@ceribusparni.lv

evija.jpg

Evija Grava

Cēsu un Spāres grupu māju un dienas aprūpes centra Spārē vadītāja

Tālrunis : +371 22091415

E-pasts : evija.grava@ceribusparni.lv

ii_edited.jpg

18921846_806140259551213_3085464811398946362_n_edited.jpg

Eva Viļķina

  • Facebook

Valdes priekšsēdētāja, sociālo pakalpojumu vadītāja

Tālrunis : +371 26371923

E-pasts : eva.vilkina@ceribusparni.lv

151427359_220808649771623_3149950833940755146_n.jpg

Sanda Bērziņa

Izpilddirektore

Tālrunis : +371 29618186

E-pasts: sanda.berzina@ceribusparni.lv

rudīte.jpg

Rudīte Priede

Valdes locekle, lietvede 

Tālrunis : +371 26419420

E-pasts: ceribusparni@ceribusparni.lv

20220808_184114.jpg

Ginta Galaktionko Gunaja

Inguna Kaupuža_0020.JPG

Ingūna Kaupuža

Sociālā darbiniece, Cēsīs

Tālrunis : +371 25724844

E-pasts: inguna.kaupuza@ceribusparni.lv

ugis_lapins.jpg

Uģis Lapiņš

Mācību centra vadītājs  

Tālrunis : +371 29426371

E-pasts: ugis.lapins@ceribusparni.lv

Biedrības darbā un sociālo pakalpojumu sniegšanā iesaistītie darbinieki

 

Dina Pērkuma - grāmatvede

Santa Rozīte - lietvede

Sandis Viļķins – saimniecības daļas vadītājs

Aivars Roze-Dumbraitis – saimniecības daļas vadītāja vietnieks

Vita Neimane – atbalsta persona (Iespēju māja, Sigulda)
Aļona Alkšare – atbalsta persona (Iespēju māja, Sigulda)

Renāte Liepiņa – aušanas darbnīcas vadītāja (Iespēju māja, Sigulda)

Lolita Apaļka – atbalsta persona (Iespēju māja, Sigulda)

Madara Zeile – materiālu tehnoloģiju un dizaina darbnīcas vadītāja (Iespēju māja, Sigulda)

Linda Anna Godmane - atbalsta persona (Iespēju māja, Sigulda)

Atis Priedītis – mūzikas nodarbību vadītājs (Iespēju māja, Sigulda)

Inga Žvīgure – deju un kustību terapeite

Oksana Hana – šūšanas darbnīcas vadītāja

Rūdolfs Kūriņš - kokapstrādes darbnīcas vadītājs

Vita Beinerte – mākslas terapeite

Līva Vīgante – mūzikas terapeite
Arnita Ramata – fizioterapeite

Līga Roze-Dumbraite – logopēde, montesori pedagogs, barboletas metodes speciāliste

Sabīne Grobiņa – dzīvnieku terapeite

Laura Roze – psiholoģe, agrīnās diagnostikas speciāliste

Sanita Paegle – sociālā rehabilitētāja

Inta Kalēja - atbalsta persona (grupu māja “Cerību māja”)

Svetlana Čališeva - atbalsta persona (grupu māja “Cerību māja”)

Tamāra Fjodorova - atbalsta persona (grupu māja “Cerību māja”)

Žanna Šulce – atbalsta persona (grupu māja “Spāre”)
Vizbulīte Pāruma-Andrejeva – atbalsta persona (grupu māja “Spāre”)

Elita Viša - atbalsta persona (grupu māja “Spāre”)

Elga Zariņa – keramikas un porcelāna darbnīcas vadītāja

Jānis Saučuks – flīžu mozaīkas tehnikas darbnīcas vadītājs;

Ieva Vanaga – rokdarbu darbnīcas vadītāja

Inese Roze – ādas darbnīcas vadītāja

Andris Roze – kokapstrādes darbnīcas vadītājs

Ivans Storčaks – psihoterapeits

Sintija Eglīte-Ošeniece - atbalsta persona (Iespēju māja, Sigulda)

Gunita Bērziņa - atbalsta persona (grupu māja “Cēsis”)

Anita Slavena-Vengere - atbalsta persona (grupu māja “Cēsis”)

Sigita Rozīte - atbalsta persona (grupu māja “Cēsis”)

Aiva Štāle - atbalsta persona (grupu māja “Cēsis”)

Sandra Upīte - sociālā rehabilitētāja (grupu māja "Cēsis")

Rūta Ozoliņa - mūzikas terapeite, Spārē un Mālpilī

Gundega Ozola - radošo nodarbību vadītāja

Ausma Bīriņa - atbalsts persona (grupu māja "Mālpils")

Anna Nosenko - atbalsts persona (grupu māja "Mālpils")

Iveta Iesalniece - atbalsts persona (grupu māja "Mālpils")

Vineta Grope - atbalsta persona (grupu māja "Mālpils")

Larisa Kulikova - atbalsta persona Mālpilī

Lena Lahuta - atbalsta persona (grupu māja "Mālpils")

Eduards Dovgaļecs - fizioterapeits, Mālpilī

Lāsma Graumane - ergoterapeite

Egija Damberga - keramikas nodarbību vadītāja Mālpilī

Indra Kamola Nīmane - sociālā rehabilitētāja Mālpilī un Siguldā

Edīte.jpg

Edīte Balode

Sociālā darbiniece Mālpilī

Tālrunis : +371 28393055

 

Mālpils grupu mājas un dienas aprūpes centra  vadītāja

Tālrunis : +371 27902554

E-pasts : ginta.gunaja@ceribusparni.lv