top of page

ZIEDO!

Ziedojot biedrības “Cerību spārni” darbībai, Tu atbalstīsi cilvēkus ar invaliditāti. Ziedotāju atbalsts mums ir ļoti nozīmīgs, jo tādējādi mēs varam pilnveidot sniegtos pakalpojumus un palīdzēt vairāk. Apmeklē labdarības lapu www.labdaribaibut.lv un uzzini vairāk par mūsu ziedojumu akcijām! 

Kā veikt ziedojumu:
 
  1. Izvēlies projektu, kuru tu vēlies atbalstīt.
  2. Izvēlies ziedojuma summu vai arī ievadi paša izvēlētu summu, ko vēlies ziedot.
  3. Ievadi savus personas datus.
  4. Izvēlies ziedojuma maksājuma metodi. Tu vari veikt maksājumu izmantojot savas bankas pakalpojumus vai arī veikt ziedojumu ar savu maksājumu karti. Tu automātiski tiksi novirzīts uz sava pakalpojumu sniedzēja mājaslapu.
  5. Tu vari izvēlēties veikt vienreizēju ziedojumu vai arī uzstādīt regulāru ziedojumu. Regulārus ziedojumus var veikt ar Swedbank un SEB banka starpniecību, kā arī, izvēloties šo opciju Mobilly un Paypal!
Ziedot un atbalstīt mūs vari, zvanot pa tālruni 90006661 (4,27 EUR par vienu zvanu). 
Paypal-logo.png
Ziedot, izmantojot PayPal
Screenshot 2023-01-17 111759.jpg
Atbalsta programma “Esi mūsu draugs un palīdzi!”

Kļūsti par mūsu atbalstītāju, pieslēdzot ikmēneša ziedojumu. Arī ziedojums kafijas vērtībā -3.00 EUR, 5.00 EUR, vai jebkura cita summa, mums ir ļoti vērtīga!  
Ikvienam programmas atbalstītājam ik pa trīs mēnešiem e-pastā sniegsim atskaiti par padarīto.
Ja vēlies iesaistīties atbalsta programmā “Esi mūsu draugs un palīdzi!”, aicinām nosūtīt savu vārdu, uzvārdu vai uzņēmumu un e-pasta adresi uz info@ceribusparni.lv, ar piebildi, ka vēlaties kļūt par programmas dalībnieku.
Labdarības akcija "Mājām būt!"
Biedrībai “Cerību spārni” ir jāizpērk grupu māja “Cerību māja” - nekustamais īpašums Siguldas novadā ar nosaukumu “Kārkli”. Šis nekustamais īpašums ir kā vienīgās mājas jauniešiem ar garīga rakstura traucējumiem. Labdarības akcijas “MĀJĀM BŪT!” mērķis ir iegādāties šo nekustamo īpašumu, lai jaunieši spētu palikt savās mājās.
Rotaļlaukumam bērniem ar invaliditāti

Biedrība "Cerību spārni" sadarbībā ar ERAB Kopienas Iniciatīvu fondu veic sirsnīgu misiju, lai mūsu novadā izveidotu pielāgotu rotaļu laukumu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem.

Mūsu kopienas sirdī ir skaista vīzija — sapnis, kas ļoti gaida savu piepildījumu. Tas ir sapnis, kurā ikviens bērns, neatkarīgi no savām spējām, var smieties, spēlēties un izbaudīt bērnības priekus. Jūsu ziedojums, neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs, var pārvērst šo sapni par realitāti.

Ziedojums biedrībai "Cerību spārni"
Izvēloties ziedojuma mērķi "Biedrībai "Cerību spārni"", Jūs ziedojiet biedrības dalībniekiem un darbībai, palīdzot nodrošināt funkcijas, kas ir svarīgas biedrības veiksmīgai pastāvēšanai.

Biedrība sniedz atbalstu jauniešiem un pieaugušajiem ar invaliditāti, kā arī viņu ģimenēm. Tiek nodrošinātas nepieciešamās terapijas, iespēja darboties dienas aprūpes centrā un specializētajās darbnīcās, pieejama bērnu ar invaliditāti pieskatīšana un grupu māju pakalpojums cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem. Biedrībai ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

Nāc līdzās un atbalsti mūs!

Ir dažādi veidi,  kā palīdzēt biedrībai "Cerību spārni"! Izvēlies sev pieejamāko:
  • veicot finansiālu vai materiālu ziedojumu;
  • līdzdarbojoties mūsu darbā;
  • daloties ar profesionālajām zināšanām;
  • piedāvājot sadarbību.
Mūsu rekvizīti ziedojumiem:
Biedrība “Cerību spārni”
Reģ. Nr. 40008078885
Juridiskā adrese: Institūta iela 5a, Sigulda,
Faktiskā adrese: Rīgas iela 1, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150
Siguldas novads, LV-2150
Banka: “SEB banka” AS
Bankas konts:
LV38UNLA0050014911298
SWIFT kods: UNLALV2X
ceribu sparni logo-01 (1).png
bottom of page