top of page
Search
  • Writer's pictureCerību Spārni

AIZVADĪTI DĀRZA SVĒTKI GRUPU MĀJĀ "CERĪBU MĀJA"

14.07. Dārza svētki biedrības Cerību spārni grupu mājā “Cerību māja!’

Šīs dienas atslēgas vārdi – Mīlestība, sadraudzība, atbalsts, līdzvērtība, prieks u.c. pozitīvu emociju uzlādēti mīļvārdi! Grupu mājai jūlijs ir jubilejas mēnesis, tāpēc katru gadu tiek organizēti Dārza svētki, uz kuriem sabrauc visu biedrības pakalpojumu dalībnieki no Siguldas, Mālpils, Spāres un Cēsīm, kā arī aicinām iemītnieku tuviniekus, pašvaldību sociālos dienestus un arī draugus!!!

Šobrīd grupu māja “Cerību māja” ir izaicinājuma priekšā, mums ir jāizpērk šis īpašums, lai cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem saglabātu savas mājas. Vairāk informācija www.labdaribaibut.lv.


Grupu mājas darbinieki sadarbībā ar CHOGAN kompānijas partneriem bija sarūpējuši sirsnīgus un mīļus svētkus. Pasākuma dalībnieki varēja piedalīties dažādās meistarklasēs, kuras pasniedza biedrības “Cerību spārni’ kolēģes Ieva Vanaga un Amanda Vidzicka un vienu meistarklasi vadīja studijas “Anna” māksliniece Anna Zandberga.

Patiess prieks, ka veidojas jaunas sadarbības ar citiem pakalpojumu sniedzējiem! Pie mums viesojās un vienojāmies par sadraudzību ar Veselības un sociālās aprūpes centra Sloka- struktūrvienībām dienas centru Ķemeri, grupu dzīvokļiem un specializētām darbnīcām. Pasākuma laikā varējām apskatīties pakalpojumu dalībnieku darbu izstādi, kur katram darbiņam bija savs stāsts.

Paldies visiem, kuri varēja būt ar mums kopā šajā skaistajā un prieka piepildītajā dienā!


Pateicamies visiem, kuri piedalījās, lai šie svētki būtu tik brīnišķīgi:

CHOGAN kompānijas dalībniekiem par atbalstu un līdzdalību pasākuma organizēšanā – Tatjana Ērmane, Unai Kārkliņai un Priekuļu gardumi par gardajiem un skaisti noformētajiem cienastiem, IGB oga par atspirdzinošajiem dzērieniem, Natalija Margeviča un Renāte Sergejčeva, Ilzei Mintāle ar komandu, DJ Emīls Spulle un Litai Spullei, Agritai Bindrei, Aleksandrai Kudrjasovai.

Royal Coffee cienāja visus viesus ar dažāda veida kafiju!

Siguldas saldējums par gardumiem!

Elmārs Rudzītis un Kaspars Gulbis par muzikālajiem priekšnesumiem!Comments


bottom of page